Vynovené čakárne v poliklinike

11.10.2016

S veľkou radosťou vám predstavujeme zrekonštruované priestory čakární v poliklinike u nás v nemocnici. 

Po náročnom období takmer trištvrte roka trvajúcej prestavby a rekonštrukcie celej polikliniky (0. a 1. poschodie) sme nesmierne radi, že vám môžeme predstaviť krok za krokom sa napĺňajúcu predstavu o krajšej nemocnici pre vaše - naše deti :-)

Okrem nových priestorov ambulancií sú v novom šate aj čakárne. Popracovali sme na označení ambulancií, priestor postupne dostáva farebnejšiu a detskejšiu "tvár". Každú ambulanciu odteraz stráži zvieratko - na 0. poschodí zvieratká zo súše, na 1. poschodí vytvárame morský svet. 

Vďaka daru OZ Klub priateľov Detskej nemocnice v Banskej Bystrici sú čakárne na 0. poschodí vybavené novým nábytkom a na oboch poschodiach pribudli detské kútiky.  Väčšinu hračiek, ktoré v detských kútikoch nájdete nám darovali deti - sú to hračky, z ktorých už vyrástli a tak ich doniesli vašim - našim deťom, aby sa s nimi potešili.

Veríme, že sa vám bude v nových priestoroch páčiť, a že čas, ktorý v nich budete tráviť  čakaním na vyšetrenie bude plynúť rýchlejšie a príjemnejšie :-)

Chceme tiež veriť, že nábytok, detské kútiky aj hračky poslúžia viacerým deťom, že nebudú zničené, že si ich neodnesiete domov .... Prosíme rodičov, aby na svoje deti dohliadali a deti prosíme, aby sa hrali a umožnili to aj ostatným :-)

 

       


Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2021 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub