Projekt "Dáš to!" a Deň s Nadáciou Markíza

05.12.2019

6. december bol na Markíze venovaný 3 detským nemocniciam a ich výnimočným projektom, ktoré mohol podporiť každý podľa vlastných možností. Stačilo poslať darcovskú SMS.
Naša nemocnica pripravila projekt s pracovným názvom "Dáš to!", ktorý bude pomáhať deťom aj ich rodičom pripraviť sa a zvládnuť náročné zákroky v celkovej anestézii bez stresu a strachu.
Opätovne sa potvrdilo, že naši ľudia sú mimoriadne štedrí a ochotní pomôcť zmysluplným projektom. Výška príspevkov dosiahla sumu 41.000 €, hlavný partner Dňa s Nadáciou Markíza UniCredit bank daroval 30.000 € a samotná Nadácia Markíza dorovnala celkovú sumu o 4.000 € na okrúhlych 75.000 € !!! Táto suma bola rozdelená medzi 3 detské nemocnice.
25.000 € je krásna suma, ktorú použijeme na odštartovanie projektu "Dáš to!"
Veľmi ďakujeme všetkým, ktorí nás podporili a samozrejme Nadácii Markíza a jej partnerom, bez ktorých by bol štart nášho projektu veľmi pomalý a ťažkopádny.

Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2020 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub