Kariéra - voľné pracovné miesta

 

SME DETSKÁ NEMOCNICA

Už 17 rokov liečime naše deti a staráme sa o ne. Sme jedno zo 4 centier poskytovania najvyššej pediatrickej zdravotnej starostlivosti na Slovensku. Koncová nemocnica v srdci Slovenska, so spádovou oblasťou presahujúcou Stredoslovenský región. Fakt dobrá nemocnica!

 

NIEKOĽKO ČÍSEL NA ÚVOD

450 zamestnancov – skoro rodinný podnik, takmer všetci sa poznáme

4 kliniky – pediatria, chirurgia, onkológia, ARO

2 špecializované pracoviská – rehabilitácia a Skríningové centrum novorodencov – btw, jediné na Slovensku

28 špecializovaných ambulancií - klikni na web, je to naozaj veľa písania

6 300 hospitalizovaných pacientov (2019)

56 140 ambulantných pacientov (2019)

 

Tri roky po sebe najlepšia detská nemocnica podľa hodnotení poistencov ZP Dôvera a jedna z najlepších univerzitných a fakultných nemocníc celkovo.

 

SME KONCOVÁ NEMOCNICA 

Inak povedané veľa neštandardných diagnóz i raritných ochorení, ktoré sú pre každého z nás výzvou. Výnimočné zákroky, z ktorých viaceré sa inde na Slovensku nerealizujú - podávanie Zolgensmy, Brineury, Spinrazy, detská hemodialýza, Dakryocystorhinostomia, korekcia rázštepu pery už v prvom týždni po narodení dieťaťa, ECMO – mimotelová oxygenácia pri zlyhaní pľúc, liečba PEC, ....

 

SME OTVORENÍ NOVÝM VECIAM

Ako jediná nemocnica na Slovensku prevádzkujeme pre našich pacientov kanisterapiu.

Vieme, že smiech lieči, preto úzko spolupracujeme s Clowndoctors – Červenými nosmi, vďaka ktorým je zábava nielen v čakárňach, ale aj cestou na operačnú sálu.

Naše deti ani počas dlhej hospitalizácie nevymeškajú školu, lebo máme úžasnú nemocničnú školu. Znie to síce ako sci-fi, ale deti sa na naše pani učiteľky tešia a učia sa naozaj rady. Okrem toho škola zabezpečuje bohatý kultúrno-spoločenský život – vystúpenia, divadielka, tanečky, besedy, tvorivé dielne, ...

Pripravujeme projekt „Dáš to!“, informatívno-edukačný projekt pre deti aj rodičov, aby deti zvládali ťažké zákroky a liečbu s úsmevom.

 

SME MODERNÁ NEMOCNICA

Využívame všetky dostupné spôsoby financovania na modernizáciu priestorov, prístrojového vybavenia, ale aj skvalitnenia procesov. Máme zrekonštruované ambulancie, aktuálne modernizujeme lôžkové oddelenia, vymieňame veľkú časť medicínskych prístrojov a vybudovali sme Pediatrický urgent (druhý na Slovensku).

 

CHCEME BYŤ LEPŠÍ

Robíme skvelú medicínu, ale nemôžeme zaspať na vavrínoch s tým, že sme dobrí, potľapkať sa po pleci a spokojní sami zo sebou prekráčať životom. Veľký dôraz kladieme na celoživotné vzdelávanie zdravotníkov – veci sa dejú všade naokolo, musíme mať oči aj uši dokorán a prijímať to, čo nás môže posunúť dopredu. Organizujeme ústavné semináre, kde sa naši zamestnanci okrem nových poznatkov naučia prezentovať vlastné skúsenosti – vzdelávame sa navzájom. Samozrejmosťou sú semináre, workshopy a kongresy, ako aj zahraničné študijné pobyty, ktoré podporujeme.

 

PREČO TO VŠETKO?

Pre naše deti. Každý náš pacient je niečie dieťa. Toto máme neustále na mysli. To je náš hnací motor, ktorý nás núti robiť najlepšie ako vieme. Keď sa pozriete do očí dieťaťu nemôžete povedať „To sa nedá ...“, „Ja neviem ...“, ani nič podobné. Jednoducho musíte konať.

Ak máte pocit, že vám to všetko dáva zmysel, že zvládate stres s úsmevom na perách, že ste ochotní sa učiť a neustále zlepšovať, že ste tímový hráč, ktorý má len jeden cieľ – spokojného pacienta – ozvite sa nám.

Máte otázky, potrebujete ďalšie informácie? Napíšte nám na personalne (zavinac) dfnbb.sk.

 

 

 

INFORMAČNÝ LETÁK


Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2021 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS