Inhalátor od Rotary club Banská Bystrica

31.01.2019

Krok za krokom k veľkým úspechom. A hlavne sa nevzdávať a bojovať za seba, svoju česť a pravdu. Aj takto by sa dalo zhrnúť posolstvo knihy Mateja Tótha ODCHÝLKA. Matej sa aj prostredníctvom tejto knihy spojil s Rotary club Banská Bystrica a spoločne podporili našu nemocnicu kúpou potrebného inhalátora. Peniaze naň získali z dobrovoľných príspevkov "rotariánov" a z výťažku predaja knihy v rámci klubu.

Inhalátor "Pari Boy SX" v hodnote 238 € nám priniesla prezidentka Rotary club Banská Bystrica pani Beáta Očenášová, člen Rotary a náš bývalý kolega MUDr. Ivan Belan a náš olympionik Matej Tóth. Inhalátor bude slúžiť všetkým hospitalizovaným deťom podľa potreby. Zatiaľ je umiestnený na II. Detskej klinike. Bonusom k tomuto daru bola aj kniha ODCHÝLKA, ktorú nám tu Matej nechal. Bude "kolovať" po nemocnici a s istotou vieme povedať, že tu nájde veľa čitateľov. Bude nám inšpiráciou v zložitých situáciách.

Z celého srdca ďakujeme za ochotu a pomoc. Vážime si každý dar a veríme, že naša spolupráci s Rotary club Banská Bystrica bude pokračovať aj v ďalších projektoch.

Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2019 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub