Infúzna technika pre detských pacientov

28.05.2019

Grantový projekt s finančnou podporou BBSK

Vďaka finančnej dotácii BBSK vo výške 3 000 eur bolo možné zakúpiť 3 kusy lineárnych dávkovačov Perfusor Compact Plus. Uvedené perfúzory sú spoľahlivé, presné, zlepšujú kvalitu a bezpečnosť podávania parenterálnych liečiv detským pacientom. V podmienkach DFNsP BB je ich potreba denno-denná, využívajú sa tak na lôžkových oddeleniach, ako aj pri ambulantnom podávaním niektorých špecifických liekov. V závislosti od konkrétnej liečby / liečebného postupu je pri jednom pacientovi potrebných niekedy aj niekoľko dávkovačov súčasne – každý slúži na dávkovanie jedného liečiva.

Zakúpenie ďalších troch kusov je veľmi pozitívne, aj s ohľadom na prirodzené opotrebovanie tak často používaných prístrojov a následnú nutnosť ich pravidelnej obnovy a dopĺňania.

Ďakujeme za podporu!

Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2019 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub