FUN rádio pre deti v nemocniciach

18.01.2016

S veľkou radosťou vám predstavujeme aktuálny projekt FUN RADIA na pomoc detským pacientom v troch najväčších detských nemocniciach na Slovensku

 

 

Hlavnou myšlienkou je podať pomocnú ruku inštitúciám, ktoré denno-denne liečia a zachraňujú tých najmenších, aby im financie nezväzovali ruky. Aby liečba nebola privilégium, a aby sa malí pacienti počas nej necítili ako v „nemocnici“. Výzvou Fun rádio pre deti v nemocniciach sa toto rádio rozhodlo napomôcť tomu, aby detským nemocniciam nechýbalo nič na ich chod a malí pacienti tak dostávali tú najlepšiu starostlivosť.  

Zapojiť sa môžete všetci - je to jednoduché. Stačí si zvoliť ľubovoľnú sumu, ktorou chcete pomôcť a rozhodnúť sa, či to bude jednorázová pomoc, alebo budete tieto peniaze posielať na pravidelnej báze. Vďaka portálu ĽudiaĽuďom.sk prebehne vaša platba rýchlo a bez problémov. 

Detským fakultným nemocniciam bude preposlaných 100% získaných darov. 

Vyzbierané finančné dary budú rovnakým dielom rozdelené a zasielané do spomínaných nemocníc na pomoc financovania nákupu zdravotníckych pomôcok, prístrojov a tiež prevádzkových zariadení, stavebných úprav a dozariaďovania priestorov nemocnice, či iných aktivít na záchranu detského pacienta.  Projekty, na ktoré nemocnice financie využijú, budú zdokumentované vo výzve na portáli Ľudiaľudom.sk, na domovskej stránke Fun rádia www.funradio.sk, ako aj na web stránkach jednotlivých nemocníc. Viac o aktivite Fun radia nájdete na ludialudom.sk/funradio.


Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2021 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub