Čo mám robiť, ak som COVID-19 negatívny?

20.01.2021

Súhrnné informácie pre tých, ktorým vyšiel negatívny výsledok COVID testu

Antigénové testovanie - objednávací systém

08.01.2021

Od pondelka 11.01.2021 prechádza Mobilné odberové miesto v našej nemocnici na elektronický objednávací systém. Každý, kto má záujem byť otestovaný sa musí objednať cez formulár na https://www.old.korona.gov.sk/covid-19-patient-form.php Bez objednania nie je možné nikoho otestovať!

Objednanie je možné len na nasledujúci deň / dni, t.j. nie je možné objednať sa na test v deň vyplnenia formuláru.

Vo formulári je potrebné vybrať druh testu - antigénový - a vyplniť osobné údaje. Výsledok testu dostane každý testovaný formou SMS na zadané telefónne číslo.

Prevádzková doba je v pracovných dňoch od 11:00 do 15:00 hod, posledný ster sa vykonáva o 14:30 hod.

Zdravotnú starostlivosť poskytujeme neobmedzene

05.01.2021

Detská nemocnica nepatrí medzi zdravotnícke zariadenia, pri ktorých došlo k reprofilizácii lôžok len na poskytovanie akútnej zdravotnej starostlivosti. Poskytuje neobmedzenú zdravotnú starostlivosť vrátane plánovaných vyšetrení, kontrol, operačných zákrokov a hospitalizácií.

... viac

Prvý zaočkovaný z nás je profesor Dluholucký

30.12.2020

Prvým z nás, ktorý bol proti COVID-19 zaočkovaný je profesor Svetozár Dluholucký. Boli sme pri tom a položili mu pár otázok.

Zveľadenie zubnej ambulancie

29.12.2020

S cieľom poskytovať najlepšiu možnú zdravotnú starostlivosť je naša zubná ambulancia od 18. decembra 2020 vybavená novým zubárskym kreslom s príslušenstvom vo vysokom štandarde. Toto bolo možné zabezpečiť vďaka finančnej podpore Banskobystrického samosprávneho kraja

Onko-hematologické ambulancie sú presťahované

23.12.2020

Od 23.12.2020 sú ambulancie KPOH - Onkologická ambulancia aj Hematologická ambulancia - dočasne presťahované na -1. poschodie do priestorov rehabilitácie.

Prax cirkulantov od 1.1.2021 povolená

23.12.2020

Od 01. januára 2021 je povolené prijímať školencov (cirkulantov) z iných zdravotníckych zariadení na naše pracoviská. Vzhľadom k epidemiologickej situácii je možné na každé školiace pracovisko prijať v jednom čase iba jedného školenca; výnimkou je II. Detská klinika, kde môžu byť súčasne prijatí dvaja školenci. Rovnako je možné prijať školencov na ambulancie, avšak iba vo výnimočných prípadoch.

Najlepšia detská nemocnica na Slovensku

17.12.2020

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica sa môže pochváliť skvelými výsledkami a to predovšetkým z hľadiska spokojnosti pacientov – celková spokojnosť je až 92%, čo je najvyššie číslo medzi všetkými hodnotenými nemocnicami. Skvelé hodnotenie dosiahla nemocnica aj pri ďalších ukazovateľoch. V tabuľke je uvedené porovnanie troch detských nemocníc na Slovensku.

Stránka 3 z 17 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2021 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub