Slávnostná konferencia pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier 

05.06.2017

Pri príležitosti medzinárodného dňa sestier sa 10. mája 2017 konalo odborné podujatie "Nové trendy v ošetrovateľstve a pôrodnej asistencii". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... viac
 

Jana Žitňanská na neformálnej návšteve 

03.05.2017

Problematika novorodeneckého skríningu, podmienky hospitalizácie detí so sprevádzajúcimi osobami, problémy bežnej prevádzky oddelení, ale aj voľný čas detí v nemocnici. Všetko toto sú témy, ktoré zaujímajú pani Janu Žitňanskú, europoslankyňu a žurnalistku v jednej osobe. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... viac
 

Naši lekári v utečeneckom tábore v Grécku 

20.04.2017

Vo februári tohto roku sa MUDr. Ivana Gondová a MUDr. Michal Šprlák zúčastnili projektu pomoci utečencom v dvoch táboroch v Grécku, kde od minulého roku funguje humanitárny projekt pod záštitou Vysokej školy sv. Alžbety.

 

 

... viac
 

Novorodenecká JIS v africkej Keni 

19.04.2017

Sme veľmi radi, že pracovné a profesionálne aktivity našich lekárov prinášajú benefit aj mimo územia Slovenska. Vďaka iniciatíve vysokej školy sv. Alžbety sa prednosta II. Detskej kliniky SZU našej nemocnice prof. MUDr. Karol Králinský, PhD. zapojil do projektu vybudovania novorodeneckej JIS v africkej Keni - oblasť Rift Valley, Rongai - Nakuru.

... viac
 

Pán profesor Dluholucký - skutočná celebrita 

19.04.2017

Je pre nás česť a pocta, že pán profesor Dluholucký spojil svoj profesionálny život s našou nemocnicou. Pán profesor je človek, pre ktorého je jeho profesia poslaním, vášňou a záľubou zároveň. Článok, ktorý pred pár dňami uverejnil portál bystricoviny.sk je obrazom jeho života a práce. Veľmi radi sa oň s vami podelíme. Čítajte TU

 

 

 

 

... viac
 

Hodnotenie nemocníc podľa spokojnosti pacientov / poistencov ZP Dôvera 

07.04.2017
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica skončila v celkovom hodnotení na 1. mieste spomedzi fakultných a univerzitných nemocníc!

 

 

 

 

... viac
 

Elektronický vyvolávací systém v prevádzke 

22.03.2017

Od pondelka 27. marca 2017 je v našej nemocnici oficiálne spustený elektronický vyvolávací systém na všetkých ambulanciách polikliniky.

Prosíme všetkých pacientov, aby sa pred príchodom na ambulanciu hlásili na INFORMÁCIÁCH (vestibul na 0. posch.), kde im bude vytlačený poradový lístok elektronického vyvolávacieho systému. Bez tohto lístka nebudete zaradení medzi čakajúcich pacientov! Poradový lístok potrebujú aj tí pacienti, ktorí sú už na vyšetrenie alebo kontrolu objednaní!!!

... viac
 
Stránka 12 z 16 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>

Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2021 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub