Návštevy sú povolené

05.06.2020

S účinnosťou od 03.06.2020 od 12:00 hod. sú návštevy na klinikách, ako aj denné pobyty sprevádzajúcich osôb na klinikách DFNsP BB opätovne povolené. Je potrebné dodržať viaceré podmienky.

... viac

Registrácia - recepcia dočasne mimo prevádzku

02.06.2020

Upozorňujeme pacientov, že Registrácia - recepcia dočasne nefunguje. Po absolvovaní triedenia pacientov pokračujte priamo na ambulanciu. Lístky s poradovým číslom sa nevydávajú.

Ďakujeme za pochopenie.

Od 1.6.2020 fungujeme v štandardnom režime

Od 1. júna 2020 funguje nemocnica v štandardnom režime. Znamená to, že:

1. na všetkých ambulanciách sa ordinuje podľa štandardných ordinačných hodín (pre konkrétne informácie kliknite SEM)

2. príjmy na hospitalizácie aj operačné výkony prebiehajú podľa naplánovaných termínov

Nakoľko došlo k uvoľneniu prísnych opatrení v súvislosti s COVID-19, a tým k potenciálne vyššiemu ohrozeniu obyvateľov, nepoľavujeme v ochrane vás - našich pacientov, ani nás - zamestnancov nemocnice. Preto:

1. vstup do budovy je naďalej možný len cez -1.poschodie; spoločnosť vám budú často robiť klauni "Červené nosy" takže o zábavu nebude núdza wink

2. je potrebné absolvovať triedenie pacientov a vyplniť vstupný formulár (stiahnuť a predvyplniť ho môžete TU a samozrejme priniesť zo sebou - urýchlite tak proces triedenia pacientov)

3. návštevy pacientov nie sú povolené; jedinou výnimkou je "návšteva dieťaťa v paliatívnej starostlivosti príbuznými dieťaťa vrátane iných detí žijúcich s rodičmi v spoločnej domácnosti (bez príznakov respiračnej a/alebo gastrointestinálnej infekcie)" - v súlade s odporúčaním hlavného hygienika SR zo dňa 11.05.2020

... viac

Formulár pred vstupom do nemocnice

26.05.2020

Aj napriek uvoľneným opatreniam v súvislosti s pandémiou COVID-19 je pred vstupom do nemocnice každý pacient naďalej povinný vyplniť formulár "Čestné vyhlásenie a poučenie". Pokiaľ máte možnosť formulár vytlačiť doma, stiahnite si ho prosím a vyplňte základné údaje o pacientovi. Takto predvyplnený formulár prineste so sebou do nemocnice, urýchlite proces triedenia pacientov pri vstupe do budovy.

Pokiaľ takúto možnosť nemáte, je to v poriadku, formulár s vami vyplnia pracovníci triedenia pacientov.

Formulár na stiahnutie a vyplnenie nájdete TU

Ďakujeme vám za pochopenie a ochotu pomôcť nám urýchliť triedenie pacientov smiley

Vstup do nemocnice len z -1. poschodia

20.05.2020

Aj napriek zmierneniu opatrení v súvislosti s pandémiou korona vírusu je vstup do Detskej nemocnice možný len z -1.poschodia (popri bufete a pracovisku rehabilitácie) - prístup smerom od rampy, ako chodia sanitky (prístupová cesta k urgentu Rooseveltovej nemocnice).
Pokiaľ prichádzate od autobusovej zastávky, zíďte k fontáne a pokračujte smerom k poliklinike Rooseveltovej nemocnice. Hneď pri budove polikliniky sú schody smerom dole, ktoré vás privedú na prístupovú cestu za rampou. Budova Detskej nemocnice je takmer oproti vám, mierne vľavo. Sledujte prosím smerové tabule.
Ďakujeme za pochopenie, spoločne to zvládneme!

SKRÍNING PRACUJE BEZ OBMEDZENÍ

20.03.2020

Skríningové centrum novorodencov SR pracuje aj v tomto období bez akýchkoľvek obmedzení. V prípade zmeny budú aktuálne informácie rozoslané všetkým zainteresovaným.

Viac informácií TU

TRIEDENIE PRICHÁDZAJÚCICH PACIENTOV AJ PERSONÁLU

18.03.2020

Detská nemocnica začala v súlade s usmernením hlavného hygienika od dnešného dňa (18.03.2020) triediť všetkých pacientov aj personál pred vstupom do budovy nemocnice.

Vstup do budovy nemocnice je len z -1. podlažia. Hlavný vchod do budovy (na prízemí - vstup od autobusovej zastávky) je uzavretý.

ODBORNÉ STÁŽE A ŠTUDENTSKÉ PRAXE ZRUŠENÉ

17.03.2020

Detská nemocnica Banská Bystrica v súvislosti s nákazou COVID-19 a na základe vydaného príkazu Rady riaditeľov pristúpila k rozhodnutiu zrušiť všetky odborné stáže ako aj študentské praxe na oddeleniach a klinikách DFNsP BB s platnosťou od 10.03.2020 až do odvolania.

Stránka 1 z 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2020 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub